Slide background

Na każdym urządzeniu

Nasz projekty wyglądają dobrze bez względu na to czy oglądasz je na

komputerze
tablecie
telewizorze
telefonie
LayerSlider on computer LayerSlider on computer LayerSlider on computer
Slide background
Indywidualny projekt dla każdego serwisu.
Slide background
Własny, wydajny i niezawodny hosting
dla naszych projektów

Nasze usługi

Autorski system zarządzania treścią

Pracując nad rozwojem serwisów internetowych opracowaliśmy własny system zarządzania treścią (CMS). W odróżnieniu od innych rozwiązań tego typu cechuje się on prostotą obsługi przez operatora serwisu z wygodnego panelu kontrolnego oraz pozwala na wysoką elastyczność w dopasowaniu poszczególnych elementów serwisu na poziomie projektowania.

Zastosowane rozwiązania pozwalają na niemal dowolne dostosowywanie poszczególnych podstron na etapie projektowania, z możliwością zastosowania całkowicie różnych designów dla poszczególnych podstron oraz na zaprojektowanie różnych "skórek", które są w prosty sposób zmieniane przez operatora serwisu.

Podstawowe cechy naszego CMS-a

  • łatwość obsługi
  • elastyczność w budowaniu wyglądu
  • wielojęzyczność
  • dostosowanie do potrzeb polskich klientów
Dobrze

Nasze produkty spełniają oczekiwania naszych klientów, a miejscami je przewyższają. Nasze doświadczenie pozwala doradzać najlepsze rozwiązania.

Szybko

Czas to pieniądz, więc oczekiwanie na efekty to czysta strata i nie pozwalamy na zbędne opóźnienia. Terminy oferujemy najkrótsze z możliwych.

Tanio

Cena gra rolę. Zdajemy sobie z tego sprawę. Dlatego nasza oferta jest jedną z najciekawszych pod względem cenowym. Oczywiście w miarę możliwości.

Wybrane serwisy internetowe

wybrane projekty stron internetowych z naszgo portfolio
Klienci ze świata

Naszym celem jest działanie bez granic. Mamy klientów między innymi w USA, Holandii, Bahrajnie i Zjednoczonych Emiratach Arabskich. Produkujemy również strony internetowe dla podmiotów poskich, których rynkiem docelowym są np. Chiny i inne kraje azjatyckie.