Slide background

Na każdym urządzeniu

Nasz projekty wyglądają dobrze bez względu na to czy oglądasz je na

komputerze
tablecie
telewizorze
telefonie
LayerSlider on computer LayerSlider on computer LayerSlider on computer
Slide background
Indywidualny projekt dla każdego serwisu.
Slide background
Własny, wydajny i niezawodny hosting
dla naszych projektów

Nasze usługi

Reklama w internecie

Reklama kontekstowa - linki tekstowe, graficzne, wideo... wyświetlane w tzw. sieci stron (udostępniających powierzchnię do celów reklamowych). Reklamy wyświetlane są kontekstowo czyli zależnie od treści strony a w szczególności od występujących w niej określonych słów lub fraz.

Reklama kontekstowa gwarantuje skierowanie przekazu reklamowego do osób zainteresowanych konkretną, branżą, produktem, usługą czytajacych treści o wymranej tematyce.

Możliwe jest też kierowanie reklam wprost do konkretnych serwisów internetowych tzw. miejsc docelowych.

Linki sponsorowane reklama tekstowa wyświetlana w wyszukiwarkach internetowych obok, nad lub pod wynikami wyszukiwania, dla poszukiwanych przez uzytkowników słów kluczowych i fraz.

We współpracy z firmą Alprom oferujemy kompleksową obsługę kampanii reklamowych naszych Klientów.

Dobrze

Nasze produkty spełniają oczekiwania naszych klientów, a miejscami je przewyższają. Nasze doświadczenie pozwala doradzać najlepsze rozwiązania.

Szybko

Czas to pieniądz, więc oczekiwanie na efekty to czysta strata i nie pozwalamy na zbędne opóźnienia. Terminy oferujemy najkrótsze z możliwych.

Tanio

Cena gra rolę. Zdajemy sobie z tego sprawę. Dlatego nasza oferta jest jedną z najciekawszych pod względem cenowym. Oczywiście w miarę możliwości.

Wybrane serwisy internetowe

wybrane projekty stron internetowych z naszgo portfolio
Klienci ze świata

Naszym celem jest działanie bez granic. Mamy klientów między innymi w USA, Holandii, Bahrajnie i Zjednoczonych Emiratach Arabskich. Produkujemy również strony internetowe dla podmiotów poskich, których rynkiem docelowym są np. Chiny i inne kraje azjatyckie.