Slide background

Na każdym urządzeniu

Nasz projekty wyglądają dobrze bez względu na to czy oglądasz je na

komputerze
tablecie
telewizorze
telefonie
LayerSlider on computer LayerSlider on computer LayerSlider on computer
Slide background
Indywidualny projekt dla każdego serwisu.
Slide background
Własny, wydajny i niezawodny hosting
dla naszych projektów

Nasze usługi

Rejestracja i montaż materiałów wideo

We współpracy z serwisem videokrupski.pl oferujemy również kompleksowe usługi wideo. Bazując na wieloletnim doświadczeniu w produkcji materiałów audiowizualnych jesteśmy w stanie zapewnić naszym Klientom szeroki wachlarz wysokiej jakości usług, począwszy od filmowania indywidualnych imprez okolicznościowych i firmowych, przez reżyserowane filmy szkoleniowe aż po relacje z dużych imprez sportowych.

Nasze doświadczenie bazuje na tworzeniu materiałów dla kilku stacji telewizyjnych, dla biznesu na produkcji materiałów szkoleniowych dla takich dużych odbiorców, jak sieci sklepów Real, Lewiatan, firm certyfikujących ISO 9001, forum łączności dla służb mundurowych TETRA (w tym relacje z konwencji w Kolonii czy Dubaju). W sporcie na relacjach z rajdów samochodowych dla Toyoty, Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Polski czy też na relacjach z imprez maratońskich. Mamy na koncie też mini-fabuły stworzone we współpracy z fundacją STER z Cieszyna. Zapraszamy do współpracy zarówno klientów indywidualnych, jak i korporacyjnych. Polecamy nasze materiały referencyjne.

Dobrze

Nasze produkty spełniają oczekiwania naszych klientów, a miejscami je przewyższają. Nasze doświadczenie pozwala doradzać najlepsze rozwiązania.

Szybko

Czas to pieniądz, więc oczekiwanie na efekty to czysta strata i nie pozwalamy na zbędne opóźnienia. Terminy oferujemy najkrótsze z możliwych.

Tanio

Cena gra rolę. Zdajemy sobie z tego sprawę. Dlatego nasza oferta jest jedną z najciekawszych pod względem cenowym. Oczywiście w miarę możliwości.

Wybrane serwisy internetowe

wybrane projekty stron internetowych z naszgo portfolio
Klienci ze świata

Naszym celem jest działanie bez granic. Mamy klientów między innymi w USA, Holandii, Bahrajnie i Zjednoczonych Emiratach Arabskich. Produkujemy również strony internetowe dla podmiotów poskich, których rynkiem docelowym są np. Chiny i inne kraje azjatyckie.