Slide background

Na każdym urządzeniu

Nasz projekty wyglądają dobrze bez względu na to czy oglądasz je na

komputerze
tablecie
telewizorze
telefonie
LayerSlider on computer LayerSlider on computer LayerSlider on computer
Slide background
Indywidualny projekt dla każdego serwisu.
Slide background
Własny, wydajny i niezawodny hosting
dla naszych projektów

Nasze usługi

Serwisy internetowe

Serwisy internetowe to podstawowa dziedzina naszej działalności. Bazując na zdobywanym przez lata doświadczeniu projektujemy coraz to bardziej zaawansowane serwisy internetowe, nawet te najprostsze na chwilę obecną spełniają wysokie wymagania zgodności ze standardami W3.org oraz najnowszymi trendami w projektowaniu.

Wykonywane przez nas projekty wykorzystują w znacznej mierze najnowocześniejsze rozwiązania i zalecenia w zakresie projektowania oraz są zgodne z zaleceniami dotyczącymi optymalizacji serwisów pod kątem wyszukiwarek (SEO).

Coraz częściej zamiast rozwiązań opartych na grafice stosujemy najnowsze rozwiązania z zakresu zaleceń CSS i HTML5. Wykorzystywanie takich technologii pozwala na zmniejszenie rozmiarów serwisów internetowych, co z kolei pozwala na znaczne zwiększenie szybkości ich działania.

Aplikacje i sklepy internetowe

Wychodząc naprzeciw indywidualnym potrzebom naszych Klientów zajmujemy się również projektowaniem większych aplikacji internetowych, opartych na indywidualnych rozwiązaniach dopasowanych do specyfiki rozwijanego projektu. Dotychczas wykonane serwisy pozwoliły na zdobycie doświadczenia, które w chwili obecnej skutkuje wysoką oceną sytuacji i rynku, na którym serwis Klienta ma działać.

Mamy w swojej ofercie również rozwiązania dla sklepów internetowych. Odpowiadamy na każde potrzeby, od najprostszych rozwiązań opartych na znanych w świecie rozwiązaniach po indywidualne projekty ściśle dopasowanych sklepów do specyfiki działania naszych Klientów. Prace nad systemami sprzedażowymi są ciągle prowadzone w celu dalszej poprawy ich jakości.

Dobrze

Nasze produkty spełniają oczekiwania naszych klientów, a miejscami je przewyższają. Nasze doświadczenie pozwala doradzać najlepsze rozwiązania.

Szybko

Czas to pieniądz, więc oczekiwanie na efekty to czysta strata i nie pozwalamy na zbędne opóźnienia. Terminy oferujemy najkrótsze z możliwych.

Tanio

Cena gra rolę. Zdajemy sobie z tego sprawę. Dlatego nasza oferta jest jedną z najciekawszych pod względem cenowym. Oczywiście w miarę możliwości.

Wybrane serwisy internetowe

wybrane projekty stron internetowych z naszgo portfolio
Klienci ze świata

Naszym celem jest działanie bez granic. Mamy klientów między innymi w USA, Holandii, Bahrajnie i Zjednoczonych Emiratach Arabskich. Produkujemy również strony internetowe dla podmiotów poskich, których rynkiem docelowym są np. Chiny i inne kraje azjatyckie.